+90 212 672 36 69 (pbx)
Hoşgeldiniz sayın ziyaretçi!    Sipariş Takip |  Üye Giriş  |  Üye Ol |  Şifremi Unuttum   

Sıkca Sorulan Sorular

BiigBangg ELEKTROLAB ; çocukların, özellikle ilk ve ortaokulda tanıştıkları, “elektrik devresi” kavramını; çeşitli devre elemanları, resimli Türkçe kitapçığı ve çıtçıtlı pratik modülleriyle el becerisi handikabı olmadan somut olarak gözlemle şansıveren bir eğitici oyuncak ve bilimsel oyuncaktır. Parçaların çalışma prensiplerinin öğrenilmesiyle; kitapçığa gerek kalmadan, çocuğun hayal gücüne bağlı olarak sınırsız devre üretilebilir ki bu da BiigBangg ELEKTROLAB ’a bir “LEGO” özelliği kazandırmaktadır.

Bilimciler Oyuncak ve Eğitim Gereçleri A.Ş. 'nin kısa sürede birçok okula ve haneye girmiş, eğitici oyuncak ve bilimsel oyuncak kategorisindeki ilk ürünüdür BiigBangg ELEKTROLAB .

  1. Çocukları, eğlenceyle merak etmeye teşvik eder.
  2. Yaratıcılık ve mukayese yeteneklerinin gelişmesinde önemli rol oynar.
  3. Farklı bir eğitici oyuncak ve bilimsel oyuncak konseptine öncelik eder.
  4. Çıtçıtlı, pratik modülleriyle el becerisi handikabını ortadan kaldırarak çocuğunuzu üretmeye yönlendirir.
  5. Kendi başına oluşturduğu çalışan devrelersayesinde, başarı hissi yaşar. Kedine olan güveni artar.
  6. Yurtdışında ve yurtiçinde birçok okulda laboratuvar malzemesi olarak çocukların eğitiminde kullanılmaktadır.
  7. Sağlam yapısıyla yıllarca kullanılabilir.
  8. Dünya’daki en avantajlı fiyatla satılmaktadır.
  9. Yedek parça ve servis desteğiyle ülkemizdedir.
  10. BiigBangg ELEKTROLAB sadece genç Bilimciler'e değil; aynı zamanda tüm aileye hitap eden bir eğitici ve bilimsel oyuncaktır.

Eğitici oyuncak ve bilimsel oyuncak BiigBangg ELEKTROLAB 'a sitemize üye olarak 7/24 internet üzerinden, telefonla sipariş vererek ve anlaşmalı kırtasiyelerimizden ulaşabilirsiniz.

Eğitici Oyuncak ve bilimsel oyuncak BiigBangg ELEKTROLAB Türkiye’nin her yerine 3 iş günü içinde teslimat yapılmaktadır.

Eğitici Oyuncak ve Bilimsel Oyuncak BiigBangg ELEKTROLAB 1 yıl garantili olup, fabrika hatası olan parçaları ücretsiz değiştirilmektedir. Kullanıcı hatası sonucu bozulan parçalara ise uygun fiyatlı yedek parça desteği sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Eğitici oyuncak ve bilimsel oyuncak BiigBangg ELEKTROLAB +9 yaş üstü bir oyuncaktır. Yenilikçi ve eğlenceli yapısıyla yetişkinlere dâhi hitap etmektedir.